Preliminariile Cupei Mondiale Feminin, tur
preliminar
ora 12.00, Ta’Qali (Malta): Albania – Letonia
Iulia Medvedeva Keldiusheva – Lilia Karimova (Kazahstan), Albert Borg Cardona – Farrugia Cann
Trustin (Malta)
ora 14.00, Vilnius (Lituania): Georgia – Muntenegru
Dilan Gokcek – Secim Demirel (Turcia), Vaiva Skipitiene – Agne Ratkeviciute
(Lituania)
ora 14.30, Ta’Qali (Malta): Malta – Luxemburg
Cristina Babadac – Andra Hiticaş (România), Maria Lisicka – Petra
Chuda (foto) (Slovacia)
ora 18.30, Vilnius (Lituania): Lituania – Feroe
Paloma Quintero Siles – Yolanda Parga Rodriguez (Spania), Helen Karo – Linn Andersson
(Suedia)
Preliminariile Campionatului European feminin Juniori sub 19 ani
ora 12.00, Heidelberg (Germania): Germania – Grecia
Lilach Asulin – Tzvia Malca (Israel), Kylie McMullen – Morag Pirie (Scoţia)
ora 13.00, Hamilton (Scoţia): Danemarca – Austria
Leen Martens – Stephanie Forde (Belgia), Jennifer Carbery – Lorraine Clark
(Scoţia)
ora 14.00, Kongsvinger (Norvegia): Serbia – Norvegia
Zuzana Kovacova – Slawomira Majkuthova (Slovacia), Karine Solana – Severine Zinck
(Franţa)
ora 15.00, Heidelberg (Germania): Spania – Cehia
Marte Soro – Linda Andersen (Norvegia), Angelika Soder – Ines Appelmann
(Germania)
ora 16.30, ’s-Gravenzande (Olanda): Italia – Suedia
Anastasia Pustovoitova – Sabina Valieva (Rusia), Bianca Van Bussem – Shona Shukrula
(Olanda)
La Louviere (Belgia): Belgia – Elveţia
Riem Hussein – Christina Jaworek (Germania), Michelle O’Neill – Rhona Daly
(Irlanda)
ora 18.00, Tocha (Portugalia): Finlanda – Islanda
Olga Zadinova – Petra Simmerova (Cehia), Maria Freire – Catia Tavares
(Portugalia)
Hamilton (Scoţia): Scoţia – Ucraina
Esther Azzopardi (Malta) – Angela Kyriakou (Cipru), Araksia Saribekian – Knarik
Grigorian (Armenia)
Kongsvinger (Norvegia): Anglia – Ungaria
Lina Lehtovaara – Tiina Hyttinen (Finlanda), Tone Lise Sandvolt – Ann Marie
Sjovika (Norvegia)
ora 18.30, Delft (Olanda): Irlanda – Olanda
Eleni Lampadariou – Androniki Nioti (Grecia), Marisa Almeida – Sandra Braz Bastos
(Portugalia)
La Louviere (Belgia): Franţa – Rusia
Eszter Urban – Brigitta Makkosne Petz (Ungaria), Tina Tyteca – Virginie Derouaux
(Belgia)
ora 19.00, Coimbra (Portugalia): Portugalia – Irlanda de Nord
Pernilla Larsson – Annica Johansson (Suedia), Kinga Seniuk – Monika Mularczyk (Polonia)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu