duminică, 18 martie 2018

Liga B, Seria Sud, etapa a 17-a, rezultate şi clasament

Muntenii Câmpina - CS Brazi II 6-0, întrerupt în minutul 88, după ce echipa oaspete a părăsit terenul de joc
Muntenia Blejoi - AS Potigrafu 3-4
NG Brătăşanca - Tineretul Poienarii Burchii 0-3, nedisputat, terenul de joc nu a fost marcat

4 comentarii:

1. Salut. Se poate sa ma lămurească și pe mine cineva referitor la ce s-a întâmplat la muntenii campina- cs brazi 2?
    Sunt doar curios pentru ca nu am mai intalnit astfel de situații în care echipa oaspete sa iasa de pe teren în minutul 88, nici macar la divizia c prahova... ciudat. Ce s-a întâmplat intr-adevar acolo?
    Multumesc anticipat

RăspundețiȘtergere
  2. Am fost la meciul in care Braziul la indemnul ''antrenorului'' a iesit de pe teren cand era 6-0 pentru campineni....si mai erau 2-3 minute...au protestat probabil ca arbitrul nu le-a oferit sansa sa marce si ei golul de onoare...jalnica decizia celui de pe banca oaspetilor...cum pot sa tina cei de la Brazi un asemenea individ la conducerea echipei...le-au facut clubul de ras...dar stie toata lumea ca echipele din Brazi isi dau deseori in petec pentru ca Primaria de acolo are ''peste in balta'' si le plateste fara probleme amenzile date de AJF, iar presedintele lor se mai descurca cu suspendarile pe la nea Titi...de ras si de plans in aceiasi masura...si ne mai miram de ce a cazut fotbalul atat de jos...

3. de vina e primaria de acolo ca tine din banii cetatenilor atatea echipe. nu mai au ce face cu banii ? oamenii locului nu au un cuvant de spus ? plus ca am aflat ca plimba jucatorii de la o echipa la alta, ca doar pe toate le cheama CS Brazi iar la misto au adaugat la unele 1...2...Negoiesti si Popesti. plus ca nici n-au voie ca toate sa evolueze in acelasi esalon competitional

4. zici c.s Brazi si tragi apa. Oricum sunt pamant de flori amandoua echipele care le au.